U ponedjeljak, 6. rujna 2021. godine započinje nastavna godina

Nastava će se provoditi prema Modelu A (nastava u školi) što i dalje podrazumijeva da se svi učenici pridržavaju epidemioloških mjera tj. nošenje maski za lice, dezinficiranje ruku i fizičku distancu.

UČENICI ZA VRIJEME NASTAVE OSTAJU U SVOJIM MATIČNIM UČIONICAMA.

U odnosu na prošlu školsku godinu u uvjetima povezanim sa bolesti COVID-19 ove godine je dopušteno miješanje učenika različitih odgojno-obrazovnih skupina koji su slične dobi i uobičajeno provode školske i izvanškolske aktivnosti zajedno s drugom djecom, u školama tijekom izvođenja izborne nastave, nastave stranih jezika, fakultativne nastave, dodatne i dopunske nastave, na način da je prilikom miješanja skupina/razrednih odjela obvezno držati najveći mogući razmak, kao i nošenje maske.

Ovom prilikom molimo sve roditelje da ne pošalju dijete/učenika u ustanovu ako:

• ima simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, teškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje)
  • ima izrečenu mjeru samoizolacije
  • imaju saznanja da je zaraženo koronavirusom.

Sve ostale važne informacije u vezi pohađanja nastave, rasporeda sati i nove školske godine učenici će dobiti u ponedjeljak od svojih razrednika.

Veselimo se susretu s našim učenicima i svima želimo sretan početak školske godine!